02.10.2025

Kolejna dobra wiadomość dla pacjentów i pracowników Szpitala Powiatowego w Piszu!

Remont, droga, szpital

Kolejna dobra wiadomość dla pacjentów i pracowników Szpitala Powiatowego w Piszu!

Zakończono przebudowę krótkiego, lecz niezwykle istotnego odcinka drogi wewnętrznej biegnącej za budynkiem przychodni.

W połowie września, podczas rozpoczęcia prac, na placu budowy z dyrektor szpitala Krystyną Dobrołowicz spotkali się starosta piski Andrzej Nowicki oraz wicestarosta Jerzy Małecki. Odbiór inwestycji nastąpił już pod koniec miesiąca. Jak bardzo remont nawierzchni przyczynił się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu dojazdu do placówki zdrowia – nie trzeba nikomu tłumaczyć.

Co istotne, w ramach przebudowy zlikwidowano również liczne dziury i głębokie koleiny na placu postojowym znajdującym się za przychodnią. Dodatkowo usunięto betonowe podstawy po starych zbiornikach, które niegdyś znajdowały się w tym miejscu. Dzięki temu parking zyskał większą powierzchnię użytkową.

Wykonawcą inwestycji, sfinansowanej ze środków Powiatu Piskiego oraz środków własnych szpitala, było Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe w Piszu.


 
 

Pozostałe aktualności

Zapytanie ofertowe – Program Odbudowy Zabytków
26.06.2026

Zapytanie ofertowe – Program Odbudowy Zabytków

Mecz, Jubileusz, Mazur Pisz
23.06.2026

Jubileuszowe starcie Mazura Pisz i OKS Stomil Olsztyn.

zawody drwali, ZSL Ruciane - Nida, pilarki
23.06.2026

XVIII Konkurs Umiejętności Leśnych – ZSL Ruciane – Nida…

Jubileusz, Zespół Szkół Katolickich, Pisz
18.06.2026

Jubileusz ćwierćwiecza Zespołu Szkół Katolickich w Piszu.