XVI Warmińsko-Mazurskiego Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych w Łupkach.
XVI Warmińsko-Mazurskiego Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych w Łupkach.
We wtorek 10 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Łupkach odbył się XVI Warmińsko-Mazurskiego Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych.
Na zaproszenie gospodarzy i jednocześnie organizatorów Turnieju do Łupek przybyły drużyny i trenerzy z Kruz, Olsztyna - Niezależni, Olsztyna - Odważni, Żardenik, Giżycka i Łupek.
W oficjalnym otwarciu Turnieju towarzyszyli nam: Jerzy Wojciech Małecki - Starosta Piski, Katarzyna Zdaniewicz- Siwik - dyrektor PZEASiP w Piszu.
Zmaganiom towarzyszyły ogromne emocje, jednak należy podkreślić, że start w zawodach to nie tylko rywalizacja. To przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy każdego dnia pokazują, że odwaga, determinacja i wzajemny szacunek są ważniejszy niż wynik. Były sukcesy, satysfakcja z osiągniętych wyników, pięknych emocji oraz nowych przyjaźni.
Medale, nagrody i poczęstunek zakupiono dzięki środkom pozyskanym z Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Starostwa Powiatowego w Piszu. O ubezpieczenie zawodników i trenerów zadbały Olimpiady Specjalne Polska Warmińsko-Mazurskie.
Źródło: SOS-W w Łupkach